Hoe veilig is jouw geest tegen onbewuste inprenting van onwaarheden?
Je vindt jezelf waarschijnlijk aardig verstandig en intelligent. Maar ben je ook veilig tegen onbewuste inprenting van onwaarheden? Als je lijkt op de meeste mensen is het antwoord: Nee en weten waarom dit is hoe dit werkt is nog nooit zo relevant geweest als nu.
Angst zorgt dat het onderbewuste de regie overneemt
De blauwdruk die bepaalt hoe je door het leven navigeert
Onbewust gebeuren er onmiddellijk twee dingen, wanneer ons brein door sterke emoties zo’n plaatje maakt. Eén: onze geest plakt onmiddellijk betekenissen, overtuigingen en conclusies aan deze ervaring. Twee: we gebruiken dit soort sterke herinneringen vervolgens als referentiekader voor andere ervaringen die een soortgelijke emotie oproepen. Dat wil zeggen: we gaan generaliseren. Komen we terecht in een emotie die lijkt op deze herinnering? Dan geeft ons onderbewuste hier dezelfde betekenis aan, dezelfde overtuiging wordt getriggerd, dezelfde conclusie wordt getrokken en dezelfde beslissing genomen. Deze herinnering met bijbehorende overtuigingen wordt de blauwdruk (ander woord is routekaart) waarmee we door het leven navigeren.
Door een angstig verhaal te herhalen komt een reactiepatroon op de automatische pilootÂ
Een (collectieve) traumatische gebeurtenis maakt ons vastzitten in het verleden
Met andere woorden: wanneer we een (collectieve) traumatisch gebeurtenis ervaren zijn we geneigd om neurologisch gezien binnen het circuit van deze ervaring te blijven denken. En biochemisch gezien zijn we geneigd te voelen binnen de grenzen van de emoties van deze gebeurtenis. Zo komt het dat ons gehele staat van zijn (hoe we denken en wat we voelen) biologisch gezien vastgeklonken zit aan het verleden (Becoming Supernatural – Joe Dispenza. Pagina 3-4).
Waarom bewijs van het tegendeel niet doordringt
Waarom we akkoord gaan met steeds verdergaande vrijheidsbeperkende maatregelen
In drie stappen een op angst gebaseerde onderbewuste blauwdruk losweken en vervangen
- Bewust worden. We moeten weten dat het zo werkt en doorhebben dat we op de automatische piloot, gebaseerd op een angstige ervaring uit het verleden, reageren. Het is goed om je te realiseren wat je niet meer wilt en te kijken wat je hiervoor in de plaats wilt.
- Afleren. Vervolgens moet je die oude cirkel in denken en voelen afleren. Dat betekent dat je de voeding van het oude patroon stopt. Dus ophouden met die emoties op te zoeken en die gedachten te herhalen.
- Aanleren. Neurologisch gezien kun je een netwerk niet verwijderen. Het zal altijd latent aanwezig blijven. Wat je wel kunt doen is een nieuw neuraal netwerk aanleggen. Dat wil zeggen: een nieuw patroon in denken en voelen creëren.
Persoonlijk leiderschap en de noodzaak wakker en volwassen te worden
Nog nooit eerder was persoonlijk leiderschap zo belangrijk. Vroeger was het misschien ‘nice to have’ inmiddels is het een ‘must have’. Als onze vrijheid en het verwezenlijken van ons potentieel ons lief is dan moeten we zelf aan het stuur komen en weigeren ons door oud zeer of angst te laten regeren. Ik zie hier een zeer belangrijke rol weggelegd voor de meer dan 40.000 coaches in Nederland. We leren immers nergens hoe we onze eigen geest het beste kunnen besturen. Bovendien hebben we te maken met een gigantische tsunami aan angst-inprenting vanuit de overheid en media. Dit is dan ook een bijzondere tijd. Een tijd waarin we massaal worden uitgenodigd wakker en volwassen te worden als mensheid.
Uitnodiging voor coaches en mensen hierin willen begeleiden
In september 2021 start ik met een nieuwe groep de jaaropleiding voor coaches. De focus van deze opleiding is: expert worden in bewuste creatie en manifestatie door meesterschap te ontwikkelen over bewustzijn. Je leert tools en technieken om los te komen van onbewuste programmeringen en beperkende neurale netwerken los te weken en te vervangen. Je leert hoe bewustzijn gekoppeld is aan het kwantumveld en deze connectie te benutten zodat jouw clienten creëeren waar ze naar verlangen in plaats van waar ze bang voor zijn. Je leert succesvol veranderen en persoonlijk leiderschap in relatie tot onze neurologie, biochemie en energie zodat jouw clienten innerlijk vrij kunnen gaan doen waarvoor ze gekomen zijn. In september is er weer plek voor een groepje van maximaal twaalf coaches om hier heel erg goed in te worden. Ben je nieuwsgierig? Neem dan contact met me op voor een informatief gesprek.
xxx
Kirsten
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!